Výsledky olympijských disciplín

Skeleton Skeleton Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Muži

Sungbin Yun, KOR

Nikita Tregubov, OAR

Dom Parsons, GBR

Ženy

Lizzy Yarnoldová, GBR

Jacqueline Löllingová, GER

Laura Deasová, GER

Sane Sane Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Jednotlivci - muži

David Gleirscher, AUT

Chris Mazdzer, USA

Johannes Ludwig, GER

Jednotlivci - ženy

Natalie Geisenberger, GER

Dajana Eitberger, GER

Alex Gough, CAN

Dvojice - muži

Wendl Tobias/Arlt Tobias, GER

Penz Peter/Fischler Georg, AUT

Eggert Toni/Benecken Sascha, GER

Súťaž družstiev

Nemecko, GER

Kanada, CAN

Rakúsko, AUT

Boby Boby Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Dvojbob - muži

Kanada, CAN

Nemecko, GER

Lotyšsko, LAT

Dvojbob - ženy

Nemecko, GER

Spojené štáty, USA

Kanada, CAN

Štvorboby - muži

Nemecko 1, GER

Kórejská republika, KOR

Nemecko 3, GER

Snoubording Snoubording Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Slopestyle – muži

Redmond Gerard, USA

Max Parrot, CAN

Mark McMorris, CAN

Slopestyle - ženy

Jamie Andersonová, USA

Laurie Blouinová, CAN

Enni Rukajarviová, FIN

U-rampa – ženy

Chloe Kimová, USA

Liou Ťia-jü, CHN

Arielle Goldová, USA

U-rampa – muži

Shaun White, USA

Ayumu Hirano, JPN

Scotty James, AUS

Snoubordkros - muži

Pierre Vaultier, FRA

Jarryd Hughes, AUS

Regino Hernandez, ESP

Snoubordkros - ženy

Michela Moioliová, ITA

Julia Pereiraová de Sousaová Mabileauová, FRA

Eva Samková, CZE

Big Air - ženy

Anna Gasserová, AUT

Jamie Andersonová, USA

Zoi Sadowská Synnottová, NZL

Big Air - muži

Sebastien Toutant, CAN

Kyle Mack, USA

Billy Morgan, GBR

Paralelný obr. slalom - muži

Nevin Galmarini, SUI

Lee Sangho, KOR

Žan Košir, SLO

Pararelný obr. slalom - ženy

Ester Ledecká, CZE

Selina Jörgová, GER

Ramona Theresia Hofmeisterová, GER

Severská kombinácia Severská kombinácia Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Stredný mostík / 10 km

Eric Frenzel, GER

Akito Watabe, JPN

Lukas Klapfer, AUT

Veľký mostík / 10 km

Johannes Rydzek, GER

Fabian Riessle, GER

Eric Frenzel, GER

Suťaž družstiev - muži

Nemecko, GER

Nórsko, NOR

Rakúsko, AUT

Skoky na lyžiach Skoky na lyžiach Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Stredný mostík - muži

Andreas Wellinger, GER

Johann Andre Forfang, NOR

Robert Johannson, NOR

Stredný mostík - ženy

Maren Lundbyová, NOR

Katharina Althausová, GER

Sara Takanašiová, JPN

Veľký mostík - muži

Kamil Stoch, POL

Andreas Wellinger, GER

Robert Johannson, NOR

Družstvá, veľký mostík - muži

Nórsko, NOR

Nemecko, GER

Poľsko, POL

Curling Curling Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
mix – finále

Kanada, CAN

Švajčiarsko, SUI

Nórsko, NOR

Muži

Spojené štáty americké, USA

Švédsko, SWE

Švajčiarsko, SUI

Ženy

Švédsko, SWE

Kórejská republika, KOR

Japonsko, JAP

Šortrek Šortrek Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
1500 m - muži

Hyojun Lim, KOR

Sjinkie KNEGT, NED

Semen Elistratov, OAR

500 m - ženy

Arianna Fontanaová, ITA

Yara Van Kerkhofová, NED

Kim Boutinová, CAN

1500 m - ženy

Minjeong Choiová, KOR

Ťin-ťü Liová, CHN

Kim Boutinová, CAN

1000 m - muži

Samuel Girard, CAN

John-Henry Krueger, USA

Yira Seová, KOR

3000 m - štafeta ženy

Kórejská republiky, KOR

Taliansko, ITA

Holandsko, NED

Štafeta 5000 m - muži

Maďarsko, HUN

Čína, CHN

Kanada, CAN

1000 m - ženy

Suzanne Schultingová, NED

Kim Boutinová, CAN

Arianna Fontanaová, ITA

500 m - muži

Dajing Wu, CHN

Deaheon Hwang, KOR

Hyojun Lim, KOR

Rýchlokorčuľovanie Rýchlokorčuľovanie Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
3000 m - ženy

Carlijn Achtereekteová, NED

Ireen Wüstová, NED

Antoinette de Jongová, NED

5000 m - muži

Sven Kramer, NED

Ted-Jan Bloemen, CAN

Sverre Lunde Pedersen, NOR

1500 m - ženy

Ireen Wustová, NED

Miho Takagiová, JPN

Marit Leenstrová, NED

1500 m - muži

Kjeld Nuis, NED

Patrick Roest, NED

Kim Min Seok, KOR

1000 m - ženy

Jorien Ter Morsová, NED

Nao Kodairová, JPN

Miho Takagiová, JPN

10.000 m - muži

Ted-Jan Bloemen, CAN

Jorrit Bergsma, NED

Nicola Tumolero, ITA

5000 m - ženy

Esmee Visserová, NED

Martina Sábliková, CZE

Natalia Voroninová, OAR

500m - ženy

Nao Kodairová, JPN

Lee Sang Hwaová, KOR

Karolína Erbanová, CZE

500 m - muži

Havard Lorentzen, NOR

Min Kyu Cha, KOR

Tching-Ju Kao, CHN

Stíhacie preteky tímov - ženy

Japonsko, JPN

Holandsko, NED

Spojené štáty, USA

Stíhacie preteky tímov - muži

Nórsko, NOR

Kórejská republika, KOR

Holandsko, NED

1000 m - muži

Kjeld Nuis, NED

Havard Lorentzen, NOR

Kim Tae-Yun, KOR

Preteky s hromadným štartom - muži

Lee Seung-Hoon, KOR

Bart Swings, BEL

Koen Verweij, NED

Preteky s hromadným štartom - ženy

Nana Takagiová, JAP

Kim Bo-reum, KOR

Irene Schoutenová, NED

Krasokorčuľovanie Krasokorčuľovanie Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Tímová súťaž

Kanada

Olympijskí športovci z Ruska, OAR

Spojené štáty

Voľné jazdy - športové dvojice

Aljona Savčenková - Bruno Massot, GER

Wenjing Sui - Cong Han, CHN

Meagan Duhamelová - Eric Radford, CAN

Krátky program - muži

Juzuru Hanju, JPN

Javier Fernandez, ESP

Shoma Uno, JPN

Voľné jazdy - muži

Juzuru Hanju, JPN

Shoma Uno, JPN

Javier Fernández, ESP

Tanečné páry - krátky program

Tessa Virtueová, Scott Moir, CAN

Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron, FRA

Madison Hubbellová, Zachary Donohue, USA

Tanečné páry - voľný program

Tessa Virtueová, Scott Moir, CAN

Gabriella Papadakisová, Guillaume Cizeron, FRA

Maia Shibutaniová a Alex Shibutani, USA

Krátky program - ženy

Alina Zagitovová, OAR

Jevgenia Medvedevová, OAR

Kaetlyn Osmondová, CAN

Voľné jazdy - ženy

Alina Zagitovová, OAR

Jevgenia Medvedevová, OAR

Kaetlyn Osmondová, CAN

Krátky program - športové dvojice

Wenjing Sui - Cong Han, CHN

Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov, OAR

Meagan Duhamelová, Eric Radford, CAN

Hokej Hokej Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Ženy

Spojené štáty, USA

Kanada, CAN

Fínsko, FIN

Muži

Olympijskí športovci z Ruska, OAR

Nemecko, GER

Kanada, CAN

Biatlon Biatlon Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Šprint 7,5 km - ženy

Laura Dahlmeierová, GER

Marte Olsbuová, NOR

Veronika Vítková, CZE

Šprint 10 km - muži

Arnd Peiffer, GER

Michal Krčmář, CZE

Dominik Windisch, ITA

Stíhacie preteky 10 km - ženy

Laura Dahlmeierová, GER

Anastasia Kuzminová, SVK

Anais Bescondová, FRA

Stíhacie preteky 12,5 km - muži

Martin Fourcade, FRA

Sebastian Samuelsson, SWE

Benedikt Doll, GER

Vtrvalostné preteky 15 km - ženy

Hanna Oebergová, SWE

Anastasia Kuzminová, SVK

Laura Dahlmeierová, GER

Vytrvalostné preteky 20 km - muži

Johannes Thingnes Boe, NOR

Jakov Fak, SLO

Dominik Landertinger, AUT

Preteky s hromadným štartom 12,5 km - ženy

Anastasia Kuzminová, SVK

Darja Domračevová, BLR

Tiril Eckhofová, NOR

Preteky s hromadným štartom 15 km - muži

Martin Fourcade, FRA

Simon Schempp, GER

Emil Hegle Svendsen, NOR

Miešané štafety

Francúzsko, FRA

Nórsko, NOR

Taliansko, ITA

Štafety 4 x 6 km - ženy

Bielorusko, BLR

Švédsko, SWE

Francúzsko, FRA

Stafety 4 x 7,5 km - muži

Švédsko, SWE

Nórsko, NOR

Nemecko, GER

Beh na lyžiach Beh na lyžiach Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Skiatlon - ženy 15 km

Charlotte Kallová, SWE

Marit Bjørgenová, NOR

Krista Pärmäkoskiová, FIN

Skiatlon - muži 30 km

Simen Hegstad Krüger, NOR

Martin Johnsrud Sundby, NOR

Hans Christer Holund, NOR

Šprint klasickou technikou - ženy

Stina Nilssonová, SWE

Maiken Caspersen Fallová, NOR

Julia Belorukovová, OAR

Šprint klasickou technikou - muži

Johannes Hoesflot Klaebo, NOR

Federico Pellegrino, ITA

Alexander Bolšunov, OAR

10 km voľnou technikou - ženy

Ragnhild Hagová, NOR

Charlotte Kallová, SWE

Marit Bjoergenová, NOR

Krista Parmakoskiová, FIN

15 km voľnou technikou - muži

Dario Cologna, SUI

Simon Hegstad Krueger, NOR

Denis Spicov, OAR

Štafeta 4 x 5 km - ženy

Nórsko, NOR

Švédsko, SWE

Olympijskí športovci z Ruska, OAR

Štafeta 4 x10 km - muži

Nórsko, NOR

Olympijskí športovci z Ruska, OAR

Francúzko, FRA

Tímový šprint voľnou technikou - ženy

Spojené štáty, USA

Švédsko, SWE

Nórsko, NOR

Tímový šprint voľnou technikou - muži

Nórsko, NOR

Olympijskí športovci z Ruska, OAR

Francúzsko, FRA

50 km kasickou technikou

Iivo Niskanen, FIN

Alexander Boľšunov, OAR

Andrej Larkov, OAR

30 km klasickou technikou

Marit Björgenová, NOR

Krista Pärmäkoskiová, FIN

Stina Nilssonová, SWE

Zjazdové lyžovanie Zjazdové lyžovanie Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Superkombinácia - muži

Marcel Hirscher, AUT

Alexis Pinturault, FRA

Victor Muffat-Jeandet, FRA

Obrovský slalom - ženy

Mikaela Shiffrinová, USA

Ragnhild Mowinckelová, NOR

Federica Brignoneová, ITA

Zjazd - muži

Aksel Lund Svindal, NOR

Kjetil Jansrud, NOR

Beat Feuz, SUI

Super G - muži

Matthias Mayer, AUT

Beat Feuz, SUI

Kjetil Jansrud, NOR

Slalom - ženy

Frida Hansdotterová, SWE

Wendy Holdenerová, SUI

Katharina Gallhuberová, AUT

Super G - ženy

Ester Ledecká, CZE

Anna Veithová, AUT

Tina Weiratherová, LIE

Obrovský slalom - muži

Marcel Hirscher, AUT

Henrik Kristoffersen, NOR

Alexis Pinturault, FRA

Zjazd - ženy

Sofia Goggiová, ITA

Ragnhild Mowinckelová, NOR

Lindsey Vonnová, USA

Slalom - muži

Andre Myhrer, SWE

Ramon Zenhäusern, SUI

Michael Matt, AUT

Superkombinácia - ženy

Michelle Gisinová, SUI

Mikaela Shiffrinová, USA

Wendy Holdenerová, SUI

Tímové preteky

Denise Feierabendová, Ramon Zenhäusern, Wendy Holdenerová, Daniel Yule, SUI

Katharina Liensbergerová, Michael Matt, Katharina Gallhuberová, Marco Schwarz, Manuel Feller, AUT

Kristin Lysdahlová, Sebastian-Foss Solevaag, Nina Haver-Lösethová, Leif Kristian Nestvold-Haugen, NOR

Akrobatické lyžovanie Akrobatické lyžovanie Šport1 Zlatá medaila Šport1 Strieborná medaila Šport1 Bronzová medaila
Jazda na terénnych neronostiach (moguls) - ženy

Perrine Lafontová, FRA

Chloe Dufourová-Lapointeová, CAN

Julia Galyševová, KAZ

Jazda na terénnych neronostiach (moguls) - muži

Mikael Kingsbury, CAN

Matt Graham, AUS

Daiči Hara, JPN

Akrobatické skoky - ženy

Hanna Husková, BLR

Xin Zhangová, CHN

Fanyu Kongová, CHN

Slopestyle - ženy

Sarah Hoefflinová, SUI

Mathilde Gremaudová, SUI

Isabel Atkinová, GBR

Slopestyle - muži

Öystein Braaten, NOR

Nick Goepper, USA

Alex Beaulieu-Marchand, CAN

Akrobatické skoky - muži

Olexandr Abramenko, UKR

Ťia Cung-jang, CHN

Iľja Burov, OAR

U-rampa - ženy

Cassie Sharpeová, CAN

Marie Martinodová, FRA

Brita Sigourneyová, USA

Skikros - muži

Brady Leman, CAN

Mars Bischofberger, SUI

Sergej Ridzik, OAR

U-rampa - muži

David Wise, USA

Alex Ferreira, USA

Nico Porteous, NZL

Skikros - ženy

Kelsey Serwaová, CAN

Brittany Phelanová, CAN

Fanny Smithová, SUI